Tisztelt Szülők!

A Somogyjádi Illyés Gyula Általános Iskola és AMI Mernyei Tagiskolája 2019.06.17-21-ig sporttábort szervez.
A tábor lehetőséget teremt a gyerekek mozgásigényének kielégítésére. A foglalkozásokon megismerkedhetnek új szabadidős játékokkal, valamint ismert sportágakat is űzhetnek. Tervezzük a Virágfürdő meglátogatását, melynek költsége 2070Ft. A részletes programot a jelentkező korosztályhoz igazítjuk.
A gyerekeknek reggel 9 órára kell érkezniük, felügyeletüket 16.00 óráig biztosítjuk. Az iskola és az otthon közötti utaztatásról a szülőnek kell gondoskodni.
A tanulóknak igény esetén térítés ellenében ebédet biztosítunk. A HH és HHH-s gyerekek ha az önkormányzatoknál igénylik, ingyen étkezhetnek. (Ha igényelték, kérjük, ezt felénk is jelezzék!)
A foglalkozások ingyenesek.

Jelentkezés esetén a tanulónak a tábor teljes időtartama alatt jelen kell lennie!
A tábor költsége jelentkezéskor fizetendő. /Ebéd, belépők/

Jelentkezési határidő: 2019.06.07.
Jelentkezési lapot az irodában igényelhetnek.