Április 15-én délután a Te Szép Magyarország komplex tanulmányi versenyen vett részt iskolánk 8 diákja. A feladatok sokrétűek voltak, elgondolkodtatóak, nemcsak tudásukat, de kommunikációs képességeiket is próbára tették, valamint a néprajzi ismereteikről is számot adhattak.
A kézműves foglalkozáson Pohn Korina vitte a „pálmát” a hímzésével. Gratulálunk ! Ügyes voltál!
Hasonló sikereket értek el a „tárlatvezetőink”, Tóth-Mérei Viktória és Papp Péter.
Csapatunk tagjai:
Néprajzosok: Beke Liliána és Szekér Iván (4. osztályosok).
Kézműveskedők: Eszter Jusztusz (6. osztály) és Korina Pohn (7. osztály).
A Somogyi Értéktárhoz kapcsolódó feladatok: Viola Nagy és Papp Péter (6. osztály), Kontli Ivett és Tóth-Mérei Viktória (8. osztály).
A verseny végeredményeként megosztva, a dobogó 3. helye jutott nekünk, a lényeg azonban a kellemesen eltöltött, mégis végig izgult délután volt.